UkraineWorld: акцентуємо увагу на важливому про Україну

Відчуваєте, що вам бракує інформації про Україну? Заходьте на сайт UkraineWorld.org. Його мета – надавати достовірну й фахову інформацію про Україну міжнародній та українській аудиторіям.

Нещодавно Росія здійснила спробу повернутися у Парламентську асамблею Ради Європи, намагаючись змінити регламент організації. Ініціатива UkraineWorld активно працювала, аби запобігти цьому. За допомогою відкритого листа та низки матеріалів нам вдалося об’єднати експертів, представників міжнародної спільноти навколо ідеї, що Росія не має права безкарно порушувати правила, встановлені ПАРЄ. Зрештою, така робота принесла результат: Кремлю не вдалося повернутися до організації в обхід регламенту.

Російська Федерація незаконно утримує понад 70 українців. Ініціатива UkraineWorld приділяє чималу увагу цій темі. У наших матеріалах – статтях, подкастах, інфографіці – ми розповідаємо про справи українських громадян, їхніх попередників радянської епохи і громадян інших країн світу, яких ув’язнила Росія. 

Відчуваєте, що вам бракує інформації про Україну? Ініціатива UkraineWorld здатна задовольнити ваші потреби й очікування. Наш веб-сайт – вкрай зручний у користуванні; його мета – надавати достовірну й фахову інформацію про Україну міжнародній та українській аудиторіям. У наших статтях, інфографіці, відеоексплейнерах, подкастах ми розкриваємо теми, пов’язані з політичною ситуацією в Україні, боротьбою проти корупції, протистоянням російській агресії. Ми розповідаємо про культуру, освіту, спорт, музику, видатних особистостей, які пов’язані з Україною, а також про традиції та сучасність країни. 

Аби отримувати інформацію про Україну англійською мовою «з перших рук» – завітайте на наш сайт: ukraineworld.org.

***
UkraineWorld – одна з провідних комунікаційно-інформаційних ініціатив ГО «Інтерньюз-Україна». Її мета – зробити політику, суспільство, історію, культуру України зрозумілішими для міжнародної аудиторії. Наші експерти роблять складні речі простішими.

Ініціатива встановила та успішно розвиває співпрацю з міжнародними медійними платформами. Наші матеріали публікували такі відомі медіа, як Financial Times, Le Monde, the Atlantic Council, OpenDemocracy, EUObserver, Ukraineverstehen

Окрім того, у рамках ініціативи було створено Google-групу. Вона слугує платформою для регулярної комунікації про Україну між експертами, аналітиками, дипломатами, журналістами по всьому світу. Наразі Google-група нараховує понад 260 учасників з понад 150 організацій світу. Йдеться, зокрема, про такі медіа: The Financial Times, The Economist, Le Monde, Reuters; експертно-аналітичні центри:Chatham House, the Atlantic Council, ECFR; представників українського уряду, міжнародних організацій, посольств Євросоюзу і США. Група покликана розвивати нетворкінг та будувати довіру серед ключових фахівців, які цікавляться або працюють з українською тематикою. 

Шукайте нас також у соціальних мережах:
Facebook: facebook.com/ukraineworld.org 
Twitter: twitter.com/ukraine_world  

Контакти

  •  facebook.com/ukraineworld.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.