bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Новогродівці висадили «Алею Добра»

У Новогродівці 25 жовтня місцеві активісти спільно з представниками влади, бізнесу та громади провели екологічну акцію з висаджування дерев під назвою «Алея Добра».

У міському парку біля воркаут-майданчика, який користується популярністю серед молоді та сімей, було висаджено 20 берізок. Акція спрямована на поліпшення екологічної ситуації та згуртування громади шляхом спільного озеленення міського простору.

«Новогродівка завжди вважалася зеленим містечком навіть попри те, що воно шахтарське та має непросту екологічну ситуацію. Ми хочемо продовжувати традиції старшого покоління і спільними зусиллями робити наше місто більш комфортним для життя. Учасники сьогоднішньої акції будуть самостійно доглядати за саджанцями, регулярно поливати їх, щоб навесні у місті з’явилася нова березова алея», – говорить координатор платформи ініціатив MoveАнтон Кухлєв.

«Створення нової зеленої зони у місті приверне увагу жителів до проблем екології та озеленення міста і стане гарним прикладом позитивних змін. Адже купити та висадити саджанець може кожний житель», – вважає місцевий мешканець, активіст платформи ініціатив «Move» Денис Білецький.

Акція «Алея Добра» організовувалась ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з платформою ініціатив «Move» та виконувалась у рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.