bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Наймолодші жителі Лиману навчилися робити пенали з фетру

16 серпня, на базі молодіжної платформи «Альтанка», пройшов дитячий майстер-клас з виготовлення пеналів з фетру.

Дитячий майстер-клас з виготовлення пеналів з фетру провела команда молодіжної платформи Альтанка в Лимані. Учасники майстер-класу, попередньо прослухавши правила техніки безпеки при роботі з голкою і ножицями, оволоділи навичками шиття, використовуючи різні види стібків.

Також хлопці та дівчата спробували себе в ролі дизайнерів. Вони самі придумали зовнішній вигляд для пеналів, а майстриня Катерина, яка проводила майстер-клас, допомогла їм втілити задуми в життя.

«Всі учасники майстер-класу виявилися дуже талановитими і винахідливими дітьми. Виготовлені ними пенали вийшли не тільки красивими, але і функціональними. Звичайно ж, усі забрали свої пенали з собою і збираються ходити з ними в школу. Навіть не дивлячись на те, що група зібралася різновікова (від 6-ти років і вище), у всіх все виходило. Діти допомагали один одному і підтримували» – розповідає Катерина.

«Подібні майстер-класи спрямовані не просто на придбання навичок шиття, а й на розвиток в дітях фантазії та уяви. Ми будемо проводити такі заняття на регулярній основі», – коментує Ольга Поплавська, адміністраторка молодіжної платформи «Альтанка» – «Адже завдяки подібним активностям, діти накопичують практичні знання, які безумовно стануть в нагоді їм у житті. Вони вчаться працювати в групі і розкривають свій потенціал» – впевнена Ольга Поплавська.

Нагадуємо! Дитячі майстер-класи будуть проходити регулярно. Тому стежте за новинами і розкладом заходів на сторінці платформи «Альтанка» у Facebook: https://www.facebook.com/groups/goaltanka

Майстер-класи організовують ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з громадським простором «Альтанка» та виконуються в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.