Комунікаційна стратегія організації: перезавантаження у Карпатах

П’ять інтенсивних тренінгових днів, сповнених нових вражень, емоцій, відкриттів, завдань і цікавих викликів команда МГО «Сучасний Формат» провела у мальовничих Карпатах, працюючи над розбудовою внутрішніх та зовнішніх комунікацій організації.

 Під час нашого виїзного тренінгу була змога не лише попрацювати над розробкою програмного документу, але й відвідати партнерів, інвестувати час у посилення «командного духу», насолодитися красою Карпат. 

 Про розвиток організацій громадянського суспільства в ОТГ, особливості регіонального розвитку в Івано-Франківській та Житомирській областях поспілкувалися із колегами в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування. Під час зустрічі проговорили також напрямки можливої співпраці у майбутньому.

Прогулялися “стежками Довбуша”, познайомилися ближче із гуцульськими традиціями та обрядами, відвідали вольєрне господарство, наловили та власноруч приготували близько 6 кг форелі, побували на полонині “Перці”, погуляли на гуцульському весіллі, відчули, що таке командний рафтинг по повноводній гірській річці, пройшлися гірським маршрутом через Ворохту, Вороненко до Яблунецького перевалу та інше - це лише коротенькі моменти “тімбілдінгових” елементів нашого виїзної тренінгу.

Якщо коротко охарактерузувати наш виїзний тренінг “Комунікаційна стратегія організації: секрети спілкування із зовнішнім світом” - то він вийшов ідеальним у всіх його аспектах

Вдячні усім нашим партнерам та донорам за підтримку нашої проектної ідеї.

Нагадуємо, що МГО “Сучасний Формат” з 2018 року є членом Мережі хабів із розвитку організацій громадянського суспільства, що створені за підтримки ПРООН в Україні в рамках проекту “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини”, що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.