bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Кривому Розі журналісти збирають підписи за надання Громадському радіо ФМ-частоти

Наразі зібрано понад 100 підписів серед жителів Кривого Рогу за надання Громадському радіо ФМ-частоти.

Ініціювали збір підписів у Facebook головна редакторка видання «Експерт-КР» Ольга Гончар, редакторка порталу «Перший Криворізький» Софія Скиба, редакція сайту «0564.ua» та журналістка «34 каналу» Тетяна Полякова.

жителів Кривого Рогу залишати у коментарях до допису Ольги Гончар своє ім’я, прізвище та рід діяльності, що вважатиметься підписом.  Серед підписантів — вчителі, депутати, підприємці, охоронці, науковці, пенсіонери тощо.

Журналістка Ольга Гончар зазначила у Facebook, що Громадське радіо є незалежним та некомерційним медіа, яке систематично подає новини і репортажі, які пов’язані з життям зокрема і Кривого Рогу.

Зважаючи на це журналісти закликають Національну раду з питань телебачення і радіомовлення надати FM-частоту в Кривому Розі Громадському радіо. 

Згодом ініціаторка Ольга Гончар повідомила, що зібрано 100 підписів. За її словами, звернення із зібраними підписами найближчим часом відправить до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. 6 серпня Громадське радіо заявило, що має намір подати свою заявку на мовлення у Кривому Розі на частоті 104,3 ФМ. 

 

Контакти

  • Yelyzaveta Kuzmenko
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.