bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Бахмуті пройшов І-й Регіональний форум ОСББ в Донецькій області

В м. Бахмут в рамках проекту «ОСББ в м. Бахмут: навчатись, змінюватись діяти» пройшов -  І-й регіональний форум ОСББ «Енергоефективність, як результат успішного діалогу на локальному та національному рівні» .

Днями в м. Бахмут в рамках проекту «ОСББ в м. Бахмут: навчатись, змінюватись діяти» що був реалізований в рамках співпраці з Проектом «Зміцнення громадської довіри» - UCBI II, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID пройшов -  І-й регіональний форум ОСББ “Енергоефективність, як результат успішного діалогу на локальному та національному рівні”.

В Бахмуті на сьогодні вже створено 146 ОСББ, і це гарний показник серед Донецької області, тому проведення Форуму в цьому місті є дуже важливим. Підсумовуючи захід організатори виділили три найважливіші висновки:

  • На форумі були виявленні загальні проблем і загальні пошуки їх вирішення;
  • Учасники познайомилися з передовими практиками західної України управління ОСББ;
  • Було усвідомлення того, що голови ОСББ не одні і є спільнота, яка їх підтримує.

Форум організований Громадською організацією «Асоціація «Відродження та розвиток» з метою ознайомити представників ОСББ з планами на майбутнє щодо питань енергоефективності та енргозбереження та залучити учасників до діалогу та поширення успішних практик серед представників Донецької області.

На заході були присутні 142 учасника з 16 населених міст Донецької області, які мали можливість познайомитися між собою, поділитися досвідом та послухати спікерів, які приїхали з різних міст України аби надихнути учасників та поділитися своїм досвідом з ними.

Серед дев’яти спікерів, яких було залучено до форуму були вже знайомі учасникам та деякі нові експерти в своєї діяльності які також були задоволені та вражені бажанням голів ОСББ Донецької області розвивати свої будинки.

Юлія Сабатюк зазначила, що бачить позитивну динаміку зростання активності та практичного досвіду у голів ОСББ, що підтверджує готовність голів, приймати участь у державній програмі «Теплі кредити».

Серед спікерів були:

  • Юлія Сабатюк – Член Національної Ради сприяння та створення ОСББ при Кабінеті Міністрів України;
  • Ільїнов Микола – Фінансовий експерт з питань енергоефективності у IFC;
  • Алексійчук Роман – Керівник ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне»
  • Скворцов Денис – Голова ради асоціації ОСББ «Місто новацій» м. Кривий Ріг;
  • Та інші.

Учасники форуму були задоволені та висказували свої побажання – провести такий Форум наступного разу у Слов’янську!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.