В Харкові пройшов тренінг «Конфлікт інтересів в діяльності місцевих депутатів»

12 червня 2018 року в Харкові у приміщенні тренінгового хабу «A-level» відбувся семінар «Конфлікт інтересів в діяльності місцевих депутатів» для депутатів місцевих рад та їх помічників.

Метою семінару було дати учасникам розуміння природи конфлікту інтересів під час реалізації повноважень місцевого депутата, а також напрацювати навички врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення. Під час тренінгу учасники детально ознайомилися із поняттями потенційного та реального конфлікту інтересів, найбільш поширеними сферами виникнення конфлікту інтересів, дізнаються про існуючий алгоритм запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в діяльності депутатів місцевих рад. Також учасники ознайомилися із Методичними рекомендаціями щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (затверджені рішенням НАЗК від 29.09.2017 р.), існуючою судовою практикою, позицією Національної поліції та НАЗК у сфері запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в діяльності депутатів місцевих рад.

Семінар у Харкові організовано місцевим осередком Громадянської мережі ОПОРА в межах реалізації громадської кампанії « Місцеві депутати. Атестація». Громадська кампанія Місцеві депутати. Атестація спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект Місцеві депутати. Атестація реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями.

Контакти

  • Громадянська мережа ОПОРА
  • nfo@opora.org.ua
  • +38 099 788 36 60
  • https://www.oporaua.org/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.