bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У столиці Буковини дебатувати спудеї

У Чернівцях в рамках реалізації Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» відбувся Дебатний турнір серед студентів із політичних реформ. Молодь змагалась в ораторській майстерності, вмінні аргументовано переконувати та знаходити вихід із будь-якої ситуації.

Хоч теми гри були надзвичайно складними й стосувались політичних фінансів, антикорупційної та виборчої реформ, учасники успішно справились із поставленими завданнями та чітко відстоювали власну позицію. Неочікувано переможцем турніру виявилась команда першокурсників економічного факультету «Інсайдер» у складі Мельника Ярослава та Костеняк Ксенії. Переможці представлятимуть Буковину на фінальному етапі у Києві, де вони поборються із представниками 30 інших міст за освітню подорож до Польщі.

Цього року організаторами змагань виступили: Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка», Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівецький осередок ВМГО «Федерація Дебатів України», Профспілкова організація студентів ЧНУ, Молодіжна рада Чернівецької обласної ради профспілок та Студентський парламент ЧНУ.

Це не останній такий захід у столиці Буковини й вже скоро дебатні лави Чернівців поповняться новими командами.

Примітка. Даний турнір відбувся завдяки проекту «Активна Громада: право вибору», який впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та фінансової допомоги американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), а також за консультаційної допомоги проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

Контакти

  • Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” у Чернівцях
  • Інститут ”Республіка”
  • inna.pashaniuk@gmail.com
  • +38(066)9053598
  • +38(097)9914902
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.