bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Дубівській ОТГ прийняли Статут громади

Днями з’явилися плоди співпраці між ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» та Дубівською об’єднаною громадою. На черговій сесії прийняли Статут громади.

Експерти Волинського ресурсного центру спільно з робочою групою, яка включала активістів громади, голову ОТГ, працівників ради та депутатів, працювали над проектом з листопада 2017 року. Тепер ще одна об’єднана громада Волині має свою власну малу конституцію, де зібрані основні принципи, за якими функціонує територіальна громада, за якими влада співпрацює з громадою та механізми відповідальності влади перед громадою.

Поряд з напрацюванням Статуту громади експерти ресурсного центру всебічно посприяли сталому розвитку громади і після закінчення проекту. Маючи на сьогодні позитивні результати з іншими ОТГ, консультанти навели приклади успішного проведення програми місцевих ініціатив. Ефективна реалізація проектів за програмою сприяє розвитку відчуття приналежності до громади учасників, колективними силами облагороджується територія, створюють нові та оновлюють старі клуби, бібліотеки, спортивні школи тощо.

Разом з Статутом громади селищною радою було прийняти рішення вперше провести на конкурсній основі програму місцевих ініціатив. Одними з основних умов є співфінансування 20% від необхідного бюджету проекту та суспільна корисність.

Раніше для активістів ОТГ було проведено семінар по проектному менеджменту та написанню заявок. Тому сподіваємося на позитивні результати конкурсу та корисні для громади ідеї.

Семінари відбуваються в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти

  • ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»
  • aprosbb@gmail.com
  • 0332 785 952
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<