У центрі Києва відбулася благодійна акція «Великодні дзвони»

Другий день світлого і такого чудового свята - Воскресіння Господнього, був не лише святковим, а й цікавим та мега насиченим, адже в самому центрі Києва, біля Національного центру ділового та культурного співробітництва - «Український Дім», благодійники, волонтери, громадські діячі, меценати, артисти, спортсмени, відомі особистості, соціально відповідальні компанії і вся активна спільнота, об’єдналися, влаштувавши благодійний захід – «Великодні Дзвони» - для дітлахів, які опинились у складних життєвих обставинах, а всі вони так потребують уваги, тепла, любові чи просто доброго слова.

Весь тиждень після Великодня – святковий, в цю пору можна не лише відпочивати, але й повноцінно займатися добрими справами. Ото ж 9 квітня 2018 року команда «Фонду волонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва - «Український дім», влаштували благодійне свято – «Великодні дзвони», що відбулась у самому центрі Києва. Гостями заходу були дітлахи, що потребують спільної уваги, зокрема діти-сироти, діти з багатодітних родин та малеча, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - діти-переселенці. Всі вони завітали з багатьох куточків Києва та Київщини, з Білої Церкви, Бучі, Боярки, Гореничів, Коцюбинського та Ірпеня.

Свято розпочалося з вручення харчових подарункових наборів, яких було сформовано понад тисячу. Потім - святковий концерт, адже в підтримку заходу виступили артисти, подарувавши кожному глядачеві не лише свій талант, а й часточку серця.

Команда «Фонду Волонтерів України», сердечно дякує всім, хто прийняв участь в організації цієї святкової благодійної події, а це партнери, меценати і друзі заходу.

За поширення інформації про важливі соціальні події, спасибі: 5 канал, «Київ», «Гурт», «Український Форум Благодійників», «Асоціація Благодійників України», журнал «prime time», міськрайонний тижневик «Громадська думка», ну і звичайно ж найпопулярніша всесвітня мережа Facebook.

Ось так всі об’єднавшись влаштували великоднє свято, атмосфера якого була надзвичайно теплою і радісною, насичена програма, чудові виступи, весь столичний Хрещатик був сповнений атмосфери добра, миру та єдності. Всі присутні отримали чудові враження, гарний настрій, а також мали змогу добре пообідати смачною тушкованою картоплею з соковитим м’ясом і запашним чаєм.

Як зазначила Яна Клочкова: «Дуже важливо дати зрозуміти дітям, що про них не забули і про них думають, а особливо це стосується – найменшеньких, на заході їх дуже багато, аж сльози навертаються!..»

Ініціатор святкового благодійного заходу, президент «Фонду Волонтерів України» - Тимофій Нагорний, наголосив - «діти – це найдорожче, що є в нашому житті, вони наша радість і наше майбутнє. Закликаю усіх не лише на свята чи з нагоди якоїсь особливої події, а кожного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серденько та об'єднувати зусилля заради їх щасливого майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої країни. Адже

Україна - це кожен з нас і кожен може бути волонтером і робити добрі справи, схиливши своє плече, тому, хто цього потребує. Вірю в добрих людей і знаю, що віра без конкретних справ мертва, тому впевнено, пліч-о-пліч йдемо вперед до перемоги і нашого спільного миру!..»

За майже п’ять років «Фондом волонтерів України», було організовано 52 благодійні акції, в поточному році вдалося вже тричі ініціювати подібні заходи, перший раз на Різдво в Києво-Печерській Лаврі, другий - на Масляну, в парку Київська Русь і ось вже втретє - на Великдень в Українському Домі, адже Воскресіння Господнє - величне і світле свято, тріумф віри, любові, надії. Тому вперед, до нових добрих справ.

Контакти

  • Фонд Волонтерів України
  • boxsport@ukr.net
  • http://www.volunteers.com.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.