bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Дубівській громаді провели громадські обговорення Статуту

У п’ятницю, 30 березня 2018 року у Дубівській громаді провели громадські обговорення проекту Статуту ОТГ. Робота над Статутом громади відбувається в межах проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Експерти Волинського ресурсного центру спільно з робочою групою, яка включає активістів громади, голову ОТГ, працівників ради та депутатів, працювали над проектом з листопада 2017 року. Статут – це документ, що визначає основні принципи, за якими функціонує територіальна громада, за якими влада співпрацює з громадою та механізми відповідальності влади перед громадою.

В ході зустрічі було представлено напрацьовані результати та винесено на розгляд  мешканців ОТГ. Учасники зустрічі мали змогу ознайомитися з можливостями та інструментами впливу на розвиток громади. Обговорений проект Статуту з урахуванням правок буде винесено на найближчу сесію сільської ради.

Семінари відбуваються в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

 

 

Контакти

  • ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»
  • aprosbb@gmail.com
  • 0332 785 952
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.