Відтепер потрібно лише 10 хвилин, щоб дізнатись індивідуальний рівень професійного вигорання. Спеціально для працівників НДО, діяльність яких спрямована на подолання гуманітарної кризи в Україні, був розроблений новий інтерактивний тест.
Дослідження свідчать, що кожен третій співробітник гуманітарної організації страждає на синдром «професійного вигорання». Вигорання може завдати шкоду здоров’ю працівника, психоемоційному стану, відносинам з іншими людьми та професійній діяльності.
Синдром професійного вигорання – стан фізичного, емоційного або мотиваційного виснаження, що характеризується порушенням продуктивності роботи та втомою, підвищенням схильності до соматичних захворювань, а також вживанням алкоголю чи інших психоактивних речовин.
Високий та дуже високий рівень професійного вигорання мають майже 42% працівників гуманітарних НДО, ще 35,9% знаходяться в зоні підвищеного ризику.
Тест можна пройти за посиланням stopburnout.ngoforum.org.ua.
Інтерактивний тест stopburnout.ngoforum.org.ua розроблено Форумом НДО в Україні за підтримки Відділу надання допомоги у надзвичайних ситуаціях (USAID/OFDA).
_____________________________________________
Для того, аби більш детально дізнатись про феномен й основні причини професійного вигорання серед працівників гуманітарної сфери, з’ясувати мотивації працівників НДО, чинники запобігання вигоранню та отримати практичні рекомендації щодо профілактики вигорання і подолання його наслідків – можна ознайомитися з результатами першого в Україні дослідження явища професійного вигорання в НДО, діяльність яких спрямована на подолання гуманітарної кризи в Україні.
Коментарі