Залучення людей поважного віку до розвитку громад

22 та 23 березня 2018 року у м. Вінниця відбувається робоча зустріч активістів та активісток громадських організацій, які реалізують проект «Єднання поколінь на користь громад». Проект направлений на активізацію старшого покоління (людей поважного віку) до процесів розвитку громад та реформування країни.

Під час робочої зустрічі опрацьовуються результати соціологічного дослідження, що було проведено партнерськими організаціями у 7 містах України (Вінниця, Львів, Миргород, Мелітополь, Суми, Чернігів, Черкаси).

Аналізуються та шукаються відповіді на питання. Наскільки ефективні способи комунікації людей поважного віку з органами місцевого самоврядування? Як покращити взаємодію та активізувати людей старшого покоління приймати участь у розвитку громади? Як отримати фінансування з міського бюджету? Як внести зміни в існуючи програми розвитку громади?

Заключним етапом реалізації Проекту стане створення на базі громадських організацій партнерів, постійно діючих центрів фахової підтримки для активістів старшого покоління з питань бюджетної підзвітності та участі у прийняті рішень органами місцевого самоврядування.

Проект «Єднання поколінь на користь громади» реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» (Вінниця) за підтримки «Програми сприяння громадський активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.”

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.