bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На веб-порталі з картою НДО України верифікована інформація про вже близько 800 організацій
29.03.2018

8 місяців тому в Україні було запущено веб-портал www.ngomap.org.ua, ціллю якого є представлення верифікованої інформації про недержавні організації (НДО), що працюють в різних тематиках, форматах і регіонах.

Мотивом для створення такого ресурсу було покращення координації між донорськими, міжнародними, національними та регіональними організаціями, громадськими активістами та волонтерами. За відгуками користувачів, така інформація є корисною також для медіа та отримувачів допомоги. Команда Форуму НДО в Україні повідомляє, що більше 30.000 унікальних користувачів вже відвідали сайт; більшість користувачів - з Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, Краматорська, Маріуполя та Сєвєродонецька, також із США, Німеччини, Нідерландів, Росії, Польщі та Великої Британії.

На даний момент ресурс включає майже 800 місцевих, національних та міжнародних НДО, що працюють на території України в різних сферах та для різних цільових категорій. Київ та східні області України лідирують по кількості представлених організацій.

На веб-порталі можливим є перегляд НДО на карті, пошук за ключовими словами, а також сортування за наступними критеріями: тип НДО, сфера діяльності, цільова група бенефіціарів, тривалість функціонування, кількість працівників, джерела фінансування. Інформація представлена українською, російською та англійською мовами. Фінансування такого інформаційного ресурсу забезпечено Посольством Великої Британії в Україні та USAID Україна.

Особливістю www.ngomap.org.ua є те, що агрегування бази даних відбувалось самими НДО, а самостійно зібрана розробниками інформація верифікувалась та доповнювалась в телефонному режимі. На даному етапі 480 організацій подали дані про себе через заповнення анкет, дані про 320 інших НДО були зібрані та опрацьовані самими розробниками ресурсу. Збір та перевірка інформації, технічні коригування веб-порталу тривають уже рік. Ресурс постійно доповнюється, приймаються нові заявки на розміщення інформації від НДО, також зауваження щодо функціональної зручності веб-порталу.

Що потрібно, щоб стати частиною такої карти:

Відповісти на 15 простих запитань анкети: https://goo.gl/forms/1D3XeOEQsJ2egWgU2.

У разі виникнення питань щодо покращення роботи порталу потрібно звертатися на [email protected], зазначивши в темі листа ціль звернення.

Форум НДО в Україні створено в 2014 році як асоціацію міжнародних і національних НДО (на даний момент близько 40 організацій є членами спілки), що надають гуманітарну допомогу і сприяють відновленню України. 4 напрямки діяльності стосуються не лише членів асоціації, і спільноти НДО назагал: координація, адвокація, збільшення інституційної спроможності, розповсюдження інформації.

Форум НДО в Україні тісно співпрацює з українськими та міжнародними НДО, а також з нетрадиційними гуманітарними діячами, у тому числі установами, департаментами та управліннями ООН та урядом України. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.