bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Для виборців восьми областей створили онлайн-мапи приймалень депутатів міськрад

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» запустила онлайн-мапи приймалень депутатів міських рад Дніпра, Херсона, Львова, Рівного, Черкас, Сум та Краматорську, а також оновила онлайн-мапи місцевих депутатів Одеської області.

Онлайн-мапи містять адреси, актуальні контакти приймалень та графіки прийому депутатами міських рад. Вся інформація була перевірена шляхом особистого відвідування «без попередження» депутатських приймалень і може відрізнятися від інформації, зазначеної на веб-сайтах міських рад. Проте саме за інформацією, вказаною на онлайн-мапі, громадяни зможуть потрапити на прийом до свого місцевого депутата.

Також в рамках кампанії було випущено інформаційні буклети «Навідайся до депутата своєї міської ради!», які поширюватимуться у відповідних містах. В інформаційних буклетах зазначена вся актуальна інформація про графіки здійснення прийому депутатами, адреси і контакти їх приймалень.

Громадські організації, які відповідають за «Атестацію місцевих депутатів» в своїх областях, звертаються до виборців та до місцевих депутатів з проханням повідомляти про невідповідності відомостей мапи. Інформацію щодо змін можна надіслати повідомленням на сторінку «Місцеві депутати. Атестація» або зв’язатися із контактною особою у відповідному місті.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Контактна особаОдеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, тел. (048) 716-40-18, e-mail: odesakvu@ukr.net

ДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контактна особа: ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», тел. (066) 673-83-17, e-mail: dcecrp@i.ua

КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА

Контактна особаГО «Точка доступу», тел. (050) 273-39-85, e-mail: kvitkalana@gmail.com

ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контактна особаОПОРА Львів, тел. (032) 254-61-63, e-mail: lviv@opora.org.ua

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Контактна особаОПОРА Рівне, тел. (096) 866-96-70, e-mail: nataliya.tokarska@gmail.com

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

Контактна особаГО “Ліга захисту”, тел. (066) 316-59-88, e-mail: lozovytskyi@hotmail.com

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА

Контактна особа: ХОГО “Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень”, тел. (050) 396-67-52, e-mail: admos@ukr.net

ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА

Контактна особаЧеркаська обласна організація Комітету виборців України, тел. (0472) 36-85-47, e-mail: cvu_ck@ukr.net 

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями у 7 областях України.

 

 

Контакти

  • cvu.od.ua
  • Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України»
  • odesakvu@ukr.net
  • (048) 716-40-18
  • (048) 716-46-83
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.