У демократичних країнах саме уряд є тим місцем, де формують стратегію розвитку країни(Ігор Коліушко)

Засновник та голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко про початок діяльності організації, те, як вона долучилася до розробки законів після ухвалення Конституції України 1996 року, і про реформу державної служби сьогодні.Засновник та голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко про початок діяльності організації, те, як вона долучилася до розробки законів після ухвалення Конституції України 1996 року, і про реформу державної служби сьогодні.

Серед українських аналітичних інституцій Центр політико-правових реформ – важковаговик. Центр був створений 1996 року за ініціативи тоді парламентаря Ігоря Коліушка і активно залучений до впровадження ключових реформ в Україні, насамперед адміністративної та судової. Про початок діяльності організації, те, як вона долучилася до розробки законів після ухвалення Конституції України 1996 року, і про реформу державної служби сьогодні – в розмові з засновником та головою правління Центру Ігорем Коліушко.  Читати інтерв’ю

Це четверта публікація в рамках проекту "Платформа аналітики та міжкультурної комунікації" із серії розмов з лідерами аналітичних центрі, які виходитимуть до липня 2018.

Проект реалізується Institut für Europäische Politik (Берлін, Німеччина) спільно з Democratic Initiatives Foundation-Фонд “Демократичні Ініціативи” й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів Think twice UA за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt.

Контакти

  • Institut für Europäische Politik
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.