Понад 30 000 державних службовців всіх рівнів вже вивчають англійську мову

На початку жовтня поточного року був підписаний Меморандум про співпрацю між НАДС та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти щодо навчання державних службовців всіх рівнів англійській мові згідно стандартів ЄС на порталі Соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills».

«На початку жовтня поточного року був підписаний Меморандум про співпрацю між НАДС та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти щодо навчання державних службовців всіх рівнів англійській мові згідно стандартів ЄС на порталі Соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» (www.lingva.ua) і вже зараз ми можемо бачити перші успішні результати такої співпраці між державними органами та громадськими організаціями» – повідомив Голова Національного агентства України з питань державної служби  Костянтин Ващенко: «Наразі 31 638 державних службовців та представників органів місцевого самоврядування з усіх областей України проходять навчання англійській мові на порталі Lingva.Skills, які загалом виконали вже майже 8 млн. вправ».

«Володіння англійською мовою для сучасного державного службовця є не розкішшю, а вимогою часу» – продовжив пан Ващенко: «Саме тому цьому питанню буде приділено багато уваги під час реалізації реформи державної служби».

Наразі, існує два рейтинги, які є у відкритому доступі і демонструють відсоток співробітників центральних органів виконавчої влади, які навчаються у Проекті, від загальної кількості співробітників певного відомства та кількість виконаних справ загалом по ЦОВам.   

«Це дійсно унікальний проект, який є справжнім вітчизняним українським освітнім  продуктом – зауважив Костянтин Ващенко: «Не дивно, що за результатамищойно завершеного Всеукраїнського соціологічного дослідження», яке проводила одна з провідних українських соціологічних компаній, «Lingva.Skills» із серйозним відривом посіла перше місце, як най популярніший освітній он-лайн ресурс серед українців. 24 % населення України вже знають цей проект. Тобто, майже кожен 4 громадянин України»  

«Спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та міжнародними партнерами ми йдемо далі і створюємо ефективну екосистему навчання та тестування рівня володіння іноземними мовами. Переконаний, що незабаром більшість державних службовців будуть володіти англійською мовою  на належному рівні!» – висловив впевненість Голова НАДС.

Джерело

Контакти

  • Lingva.Skills
  • https://www.lingva.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.