bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Алгоритм написання грантової заявки – покрокова інструкція від ІРРП
08.11.2017

Команда Інституту розвитку регіональної преси – ІРРП підготувала посібник для журналістів та громадських активістів, що потребують грантової підтримки донорських організацій для реалізації суспільно важливих проектів.

У посібнику викладені тези, що прозвучали на тренінгу «Підготовка проектних заявок і залучення коштів», який відбувся 15-18 вересня 2017 року в рамках проекту з розвитку організаційного потенціалу українських громадських організацій, що займаються журналістськими розслідуваннями.

 

Написання грамотної грантової заявки – справа непроста. Аби заявку задовольнили, а проект профінансували, потрібно правильно поставити цілі та завдання, розрахувати ресурси, спланувати бюджет, точно знати кінцеву мету.

Детальна інструкція щодо написання заявки на фінансування – справжня знахідка не тільки для початківців, а й для тих, хто вже долучався до реалізації проектів. У ній детально розписаний кожен крок, враховані всі небезпеки, сформульовані корисні поради.

Завантажити інструкцію «Алгоритм написання грантової заявки» можна тут.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.