bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Об’єднання зусиль з координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на Донеччині

25 вересня директор Регіонального Центру з надання безоплатної правової допомоги Павло Наливайко  разом зі своїм заступником Оксаною Савицькою провели робочу зустріч з регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Питання, які були розглянуті на зустрічі, стосувались проблем несвоєчасного інформування Регіонального центру правоохоронними органами про затримання осіб, отримання формальних відповідей та приховування фактів порушення прав людини в реалізації права на захист.

       Павло Наливайкозапропонував, для більш оперативного вирішення питань, здійснювати взаємодію на регіональному рівні шляхом обміну інформацією, яка надходить від затриманих осіб або членів їх родин про здійснення затримання без повідомлення чергових Регіонального центру, а також повідомлень від адвокатів, що надають БВПД про відсутність клієнта в місці зазначеному суб’єктом інформування  центру для здійснення побачення під час затримання особи, що унеможливлює забезпечення права на захист, а також не допуск захисників для конфіденційного побачення з клієнтом, ознайомлення з підставою затримання тощо.

        Юлія Башкірова визначила, що однією з причин порушення прав людей та одночасно невеликої кількості звернень, щодо порушень є низька інформованість населення про свої права, та можливість звернутись до установ системи БПД та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

       В результаті зустрічі сторони домовилися щодо необхідності об’єднати зусилля шляхом здійснення взаємодії на регіональному рівні, проведення сумісних правопросвітницьких заходів,  круглих столів, виступів у ЗМІ, які будуть направлені на підвищення правової освіти населення.

Для отримання безоплатної правової допомоги звертайтеся:

  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях: 

  • Запорізька область: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 77, 8-й поверх тел.: (061) 224-44-50
  • Донецька область: м. Маріуполь, вул. Зелiнського, 27а, тел.: (099) 768-25-67, 
  • е:mail:  office.donetsk-zaporizhzhya@legalaid.dn.ua

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.