bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фото-флешмоб #Громада_це у Харкові: медіа-звіт

У суботу, 2 вересня 2017 року, понад 200 харків’ян приєдналися до проведення фото-флешмобу #Громада_це, що відбувся в рамках проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України». Захід організували Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова».

Для проведення фото-флешмобу обрали улюблене місце харків'ян – Фельдман Екопарк, де завжди багатолюдно у вихідні. Крім того, акція збіглася у часі з Арт-пікніком Слави Фролової. Під час проведення флешмобу вдалося сфотографувати понад 200 осіб, які з 10 запропонованих варіантів обирали свою асоціацію до слова «громада», виявляючи солідарність із громадянами, постраждалими внаслідок конфлікту на Донбасі. Ще близько 200 людей, хоч і зацікавилися акцією, але відмовилися від фото.

Настрій усіх учасників був позитивним. Особливо активно долучалися родини з дітьми та молодь. У фото-флешмобі також взяли участь волонтери ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» з числа внутрішньо переміщених осіб і представники партнерської організації Карітас-Харків, яка допомагає ВПО. Найпопулярнішими асоціаціями у Харкові стали «успіх», «розвиток» і «підтримка».

«Цей флешмоб показує нашу громадянську позицію. Ми небайдужі! Ми єдині! Адже кожний із нас – частина цілого!», – прокоментувала Наталія Малютіна.

«Такі заходи сприяють консолідації суспільства, дозволяють згуртуватися і реалізувати прагнення громадян із активною життєвою позицією, викликають зацікавленість простих людей до соціальних акцій», – озвучила свою думку Олена Синякова.

Фотографії із заходу дивіться в фотоальбомі нижче, а також у соціальній мережі Facebook за хештегами #громада_це та #громада_це_харків.

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.