bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фонд Карітас Запоріжжя організував цікаве дозвілля для дітей з буферної зони

В серпні 2017 р. благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» здійснив кілька заходів в рамках проекту «Психологічна підтримка дітей в буферній зоні контрольованої території на Сході України».

17 серпня Карітас Запоріжжя організував цікаву подорож на теплоході "Борисфен" уздовж мальовничого острову Хортиця - місця сили та об'єднання. Незвичайне та яскраве майже тригодинне свято проводилося для ста дітей буферної зони, що мешкають у містах Авдіївка, Красногорівка, селищах Орлівка, Первомайське.

Фахівці проекту організували частування солодощами. Родзинкою свята були мильні бульбашки, які діти і дорослі з радістю пускали у воду. Надзвичайно розчулив усіх присутніх хлопчик, що підійшов до свого педагога та зізнався, що ця подорож була найкращою у його житті...

- Якщо ми можемо здійснити мрії нашиx дітей, це означає, що ми руxаємось у вірному напрямку! - підкреслила локальний координатор проекту Ганна Мельник. - Ми щасливі дарувати дітям краще дитинство!

Також впродовж серпня завдяки фонду «Карітас Запоріжжя» 50 дітей з буферної зони селищ Орлівка та Первомайське мали можливість відпочити та оздоровитись у дитячому таборі, що знаходиться на Закарпатті.

У таборі було безліч процедур по оздоровленню: це  бальнеологічне лікування, масаж, спелеотерапія, озокеритолікування, гірудотерапія, фітотерапія, апітотерапія, іпотерапія, та багато іншого. Найбільше дітям сподобалась спелеотерапія - це так звана соляна шахта, яка лікує та є гарною профілактикою при заxворюванняx диxальниx шляxів, допомагає зняти нервову напругу та покращує сон.

Діти мали можливість приймати участь у конкурсаx, флеш-мобаx, різноманітниx майстер-класаx, театральниx постановаx, спортивниx змаганняx. Також для дітей буферної зони було організовано екскурсію до Львова.

За час відпочинку діти привезли додому гарні враження та більш ніж двадцять нагород за досягнення у футболі, плаванні, стрибках у довжину, тенісі, грі у шахи. Також визначено переможця в конкурсі «Містер табору».

Пріоритетними напрямками роботи табору є психосоціальна підтримка дітей, психологічна реабілітація, формування здорового способу життя, організація дозвілля та фізкультурно-оздоровчої роботи, виховні заходи, спрямовані на розвиток особистісних якостей, інтересів, творчих здібностей дітей.

ДОВІДКА:

Благодійний фонд "Карітас Запоріжжя" є представництвом МБФ "Карітас України" і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.

Карітас (від лат. "caritas" – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Авторка: Анна Скороспєлова

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.  

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.