bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На Закарпатті відбувся Фізкультурно-реабілітаційний табір «Карпатія-2017»

У Закарпатті відбувся Фізкультурно-реабілітаційний табір для людей з інвалідністю «Карпатія-2017». Захід проведено для осіб з інвалідністю з метою спонукання їх до активного способу життя та привернення уваги суспільства до їхніх потреб.

Організували його Закарпатський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, Управлінням праці та соціального захисту населення м.Ужгород за підтримки ГО «Фундація розвитку громадянського суспільства». В таборі взяло участь 35 інвалідів, 15 з яких – люди на візках.

Зокрема, 9 серпня було проведено змагання з риболовлі і, у підсумку, найактивніші учасники отримали пам’ятні призи у цікавих номінаціях від Інваспорту і громадської організації. 10 серпня – відбувся сплав по р. Тиса та відпочинок на термальних басейнах с. Велятино.

У рамках заходу Фундацією проведено фокус-групу для виявлення основних потреб та проблем, з якими стикаються люди з інвалідністю щодня. Більше новин на нашій сторінці у фейсбуці: https://www.facebook.com/ngocsdf/

https://www.youtube.com/watch?v=OBpfdFUFb5A&t=2s

 

 

Контакти

  • ГО “Фундація розвитку громадянського суспільства”
  • ngo.csdf@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.