bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Лікарі без кордонів» допомогли Миколаївському обласному центру паліативної допомоги

Міжнародна медична гуманітарна організація MédecinsSansFrontières (MSF)/«Лікарі без кордонів» передала у якості гуманітарної допомоги Миколаївському обласному центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг високотехнологічне обладнання у рамках програми лікування 1000 людей, які живуть з гепатитом С в цьому регіоні.

Гепатит С - захворювання печінки, яке викликає вірус гепатиту С (ВГС). Вірус може викликати як гостру, так і хронічну інфекцію, і яка за рівнем важкості може варіюватися від помірного захворювання, що триває кілька тижнів, до серйозної хвороби на все життя.

 MSF працює у більш ніж 70 країнах, надаючи невідкладну медичну допомогу людям, які постраждали від конфліктів, епідемій, стихійних або техногенних катастроф. Зараз організація  знаходиться в процесі імпорту необхідних ліків та медичного обладнання для лікування групи зі 1000 людей, серед яких  колишні споживачі наркотиків, які живуть з ВГС, людей з ко-інфекцією ВІЛ і медичні працівники, які заразилися хворобою.

 З метою знизити рівень передачі гепатиту С в Миколаєві, зосереджуючи увагу на шляхах передачі, MSF передала як гуманітарну допомогу місцевим органам охорони здоров’я апарат для діагностики фіброзу печінки. Цей апарат – один із п`яти, наявних в Україні. Він допоможе медичним працівникам швидко визначати людей, які потребують термінової допомоги.

 Менеджер з охорони здоров`я MSF в Миколаєві, Марсело Новеіра, стверджує «Допоки люди у всьому світі не зможуть дозволити собі лікування, і воно не стане доступним, найкраще що ми можемо зробити  - це ідентифікувати найважчі випадки та встановити пріоритетність у наданні допомоги. Цей апарат один із інструментів, які ми можемо використовувати для швидшого визначення стану печінки пацієнтів».

Контакти

  • +3 80 66 67 327 10
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.