bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відтерміновано завершення відбіркового туру конкурсу Відкритий виклик

Через високий рівень конкуренції  (11 претендентів на одне місце) і фактично вал заявок від охочих взяти участь ініціатива «Дані міст» відтерміновує завершення відбіркового туру кокнурсу Відкритий виклик.

Результати мали бути оголошені вже сьогодні. 20 липня планувалося визначити п’ять міст, де впроваджувати політику відкритих даних допомагали б українські та іноземні фахівці. Але станом на зараз ще не опрацьовано всі заявки, а у конкурсній комісії точаться дискусії щодо того, які саме міста достойні прийняти ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК.

Причина - велика кількість потенційно дуже гідних учасників. Комусь доведеться відмовити, тож організатори дуже ретельно зважують усі “за” і “проти”, дискутують щодо кожного міста.

Як тільки остаточний перелік буде сформовано, ми опублікуємо його на сайті danimist.org.ua, а також повідомимо цю новину у соцмережах.

Нагадаємо, на участь у відбірковому турі конкурсу ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК, за результатами якого у п’яти містах буде впроваджуватися політика відкритих даних, подалися більше півсотні охочиш. Переважна більшість - це міські ради, у тому числі більше десяти з них - обласні центри.

З усіх питань пишіть нам на danimist@opora.org.ua

Контакти

  • danimist@opora.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.