bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Києві в рамках Дня молоді пройшов фестиваль молодіжних ініціатив YouthDay

В Києві під час святкування Дня молоді встановили національний рекорд у категорії «Масові заходи» - найбільша кількість інститутів громадянського суспільства, залучених до організації Дня молоді.

В Маріїнському парку вперше саме молодь організувала святкування і провела фестиваль молодіжних ініціатив YouthDay. На киян та гостей столиці в рамках фестивалю очікували 15 різноманітних зон відпочинку, розваг, майстер-класів та багато іншого.

Зона «Алея можливостей», яка відбулася за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та програми сприяння громадської активності «Долучайся!» зібрала 157 організацій, котрі взяли участь у Дні Молоді. Саме завдяки ним вдалося встановити національний рекорд.

«Ми багато чули, що молодь не має достатнього досвіду для того, щоб організувати великий фестиваль, а тим паче встановити національний рекорд. Однак, не заважаючи, на певний скептицизм, волонтери робили свою справу. В цьому році перший раз молодь самостійно організувала все від самого початку до фінального акорду. Сподіваюся, що такий формат святкування Дня молоді стане для нас звичкою, і кожного року ми будемо встановлювати нові рекорди», - розповів молодіжний лідер Олександр Санченко.

Задав музичний тон святкуванню хедлайнер YouthDay український рок-гурт Green Grey. Також у концерті взяли участь гурти ARLETT, Me’leron, Fight 2 Night та інші.

Крім музикантів, на гостей фестивалю чекали виступи поетів, лекції та театральні вистави. А зона «Благодійності» зібрала небайдужих людей, котрі жертвували кошти дітям учасників АТО та малечі з важкими діагнозами.

Для прихильників здорового способу життя відбулися змагання з workout, майстер класи з самооборони, американський футбол та інше. Також кожен бажаючий мав змогу освоїти навички з надання першої медичної допомоги та пройти тестування на ВІЛ/СНІД.

Захід проходить за підтримки Київської міської державної адміністрації, Київського молодіжного центру, Управління молоді та спорту, а також Мiнiстерства молоді та спорту України та Біржі Молодіжних Проектів.

Контакти

  • Кристина Угленко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.