bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як на Луганщині громадяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу?

Вже протягом двох років в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Кремінна за ініціативи ГО «Громадська платформа» працюють відділення Консультаційного Бюро для громадян.

Спеціалісти Бюро надають інформацію і консультації у надзвичайних ситуаціях, перенаправляють питання від громадян до органів влади та надають соціально-психологічну й правову допомогу у разі необхідності.

«За останній рік до відділень Консультаційного Бюро для громадян в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Кремінна звернулось понад 1000 осіб, більшість звернень була присвячена оформленню соціальної допомоги, субсидій, поновлення пенсійних виплат та відносин з банками або органами влади», - зазначив керівник організації  «Громадська платформа» Сергій Кошель.

Важливим компонентом проекту є активна співпраця Консультаційного Бюро для громадян з органами місцевого самоврядування та Луганською обласною державною адміністрацією з метою ефективного вирішення звернень та проблем громадян.

Адреси Консультаційного Бюро для громадян:

м. Сєверодонецьк, вул. Курчатова 7, режим роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

м. Рубіжне, проспект Кірова, 20, приймальні дні: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

м. Кремінна, пл. Красна, 20: понеділок, вівторок, середа, з 10 до 17.

Телефони “гарячої” лінії:

093 455 30 70

099 257 52 87

Ініціатива «Продовження роботи Консультаційного Бюро для громадян в містах Сєверодонецьк, Рубіжне та Кремінському районі» реалізується ГО «Громадська платформа» та Програмою Розвитку ООН в Україні  за підтримки Швейцарської Конфедерації  та Уряду Швеції. Погляди висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, Швейцарською Конфедерацією та Урядом Швеції.

Контакти

  • 093 455 30 70 099 257 52 87
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.