bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Науковець з Донбасу відправить дітей у ігрову подорож континентами

Підприємець з Донбасу Оксана Русанова розпочала збір коштів на краудфандинговій платформі на запуск наукової гри для дітей. Наукова гра «Таємна експедиція» – проект настільної пізнавальної гри з дослідами та експериментами для малечі.

Викладач Донецького національного університету Оксана Русанова через події на Донбасі була вимушена покинути власне місто. Проте вона продовжила займатися викладацькою діяльністю, більш того, почала займатися ще й з школярами та дошкільнятами.

«Таємна експедиція» розрахована як на дітей, так і на дорослих. Захоплюючі факти з різних культур та наукові експерименти відкриють навчання в ігровій формі. Представники семи аутентичних народів допоможуть дітям знайти географічні скарби на фініші та здійснити кругосвітню подорож. Головні персонажі: Туарег – воїн пустині Сахара, який оберігає скарби пустелі та ніколи не відкриває своє обличчя перед незнайомцями, нащадки Майя, котрі винайшли рецепт шоколаду з какао-бобів, Магнус – хоробрий вікінг, представник народу, що підкорював моря і океани і, насправді, першим відкрив Америку та інші.

«Для того, щоб наші діти навчалися і отримували задоволення, ми розробили настільну квест-гру, в якій є все, що так любить малеча. «Таємна експедиція» дозволяє весело проводити час, непомітно вивчати географію, дізнаватися безліч фактів про різні народи та їх культуру, проводити цікаві наукові експерименти, вирушати у захоплюючу подорож – і все це одночасно! Друзі, підтримайте наш проект на сайті «Спільнокошт»! Нам необхідно зібрати 60 000 гривень на дизайнерські послуги та поліграфічні роботи, виробництво ігрових фігур, закупівлю лабораторного обладнання для дослідів та виготовлення упаковки. Давайте разом зробимо захоплюючу українську настільну квест-лабораторію!», – розповіла куратор проекту Оксана Русанова.

У «Таємній експедиції» зібрані знання з географії, культурології, хімії та фізики, а всі кроки поєднані між собою в єдиний квест. Зберігачі – головні персонажі – дають учасникам завдання. Діти будуть займатися творчістю або проводити наукові експерименти. Після успішного виконання, гравці отримають ключ до наступного кроку і розпочнуть подорож континентами.

За підтримку проекту та внесені кошти кожний доброчинець отримає креативні подарунки від авторів гри: онлайн-листівку з персональним повідомленням від персонажів, паперовий міні-квест від героїв гри, сертифікат на відвідування будь-якого наукового заняття чи майстер-класу з курсів «Дитячої наукової лабораторії», наукову квест-гру «Таємна експедиція» та інше.

Основна мета гри – це надати можливість навчатися не тільки за допомогою традиційних освітніх методів, але й використовувати інтерактивні. Автори проекту хочуть донести, що навчатися граючись – легко, цікаво та ефективно.

Також, у рамках гри «Таємна експедиція» планується презентація цілої серії наукових ігор в категорії QuestLab, які доповнять колекцію фігур героїв та прокладуть нові маршрути на мапі Землі. Зовсім скоро будуть представлені – «Вулканічний квест», квести «Землі-легенди» та «Дорога відкриттів».

Нагадаємо, у лютому 2017 року в Києві за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Посольства Великої Британії в Україні відкрила свої двері перша Академія Краудфандингу для підприємців, які постраждали від конфлікту на Сході. Студентами Академії стали ВПО та жителі Донецької та Луганської областей. Експерти відібрали 12 найцікавіших та найперспективніших ідей бізнесів для запуску краудфандингових кампаній, одним з проектів стала наукова гра «Таємна експедиція».

Підтримати «Таємну експедицію» можна за посиланням:

https://biggggidea.com/project/naukova-kvest-gra-sekretna-ekspeditsiya/#

Ознайомитися з іншими проектами, які стартували на краудфандинговій платформі «Спільнокошт» у рамках Академії Краудфандингу: http://cfaukraine.biggggideapartners.com

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.