bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбулася зустріч в рамках проекту «Відкрита поліція»

28 квітня 2017 р. в Слов’янську за ініціативи ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» відбулась зустріч в рамках проекту «Відкрита поліція». 

Головною темою зустрічі стала медіація та захист прав громадян в Слов’янську та Краматорську. Учасники обговорили механізми співробітництва медіаторів, параюристів та правозахисників з поліцією на місцевому рівні, проблеми захисту прав людини на Донбасі, комунікацію з громадськістю для вирішення актуальних проблем безпеки. Головними спікерами на зустрічі були співробітники патрульної поліції Слов’янська та Краматорська Оксана Пильстрем (психолог, інспектор), Наталія Бокова (інспектор у зв’язках з громадськістю) та заступник начальника Слов’янського бюро правової допомоги Олена Солошенко.

- Розвиток медіації та мережі параюристів є важливим напрямком роботи нашої організації протягом останніх років, сподіваємось що ці ініціативи будуть відображені у концепції комплексної безпеки в містах Краматорськ та Слов’янськ,  що зараз розробляється нашою організацією, - відмітив голова ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” Сергій Коваленко.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.