bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На Луганщині ВПО та ветерани АТО з інвалідністю вчились відстоювати свої права
28.04.2017

21, 25, 26 квітня 2017 року в містах Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна за ініціативи ГО «Суспільна служба правової допомоги» було проведено 3 семінари в рамках «Правозахисної школи для ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю».

Протягом першої частини семінарів учасники дізнались про нормативно-правову базу, що регулює соціальний захист ВПО з інвалідністю та учасників АТО, можливості отримання соціальної та медичної допомоги, пенсійне забезпечення ВПО з інвалідністю та учасників АТО. Під час другою частини, тренери та учасники заходу обговорили порушення прав людей з обмеженими можливостями в частині доступу до публічних установ, банків, соціальних служб, житла, ефективність реабілітаційних програм і заходів щодо активізації життєдіяльності ВПО з інвалідністю та учасників АТО.

- Протягом навчальних семінарів ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю отримали корисну інформацію щодо захисту власних прав, комунікації з органами державної влади та соціальним службами, розробили свої пропозиції щодо ефективної адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями на Луганщині, які стануть частиною проекту Програми соціального захисту та адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями в Луганській області, - заявив голова ГО “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко.

Нагадаємо, що в березні експерти ГО «Суспільна служба правової допомоги» розробили проект Програми соціального захисту та адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями в Луганській області. Ознайомитись з розробленим проектом Програми можна за посиланням: http://issuu.com/psla4/docs/draft_luhansk_oblast. Пропозиції та зауваження щодо проекту Програми соціального захисту та адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями в Луганській області можна надсилати на електронну пошту [email protected]  до 15 квітня 2017 р.

«Ініціатива активних громадян в підтримку  ВПО та учасників АТО – осіб з інвалідністю в Донбасі» реалізується ГО “Суспільна служба правової допомоги” в рамках проекту  «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що  адмініструється у регіоні Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» (Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи») за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.