bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інноваційна соціальна послуга: тимчасовий цілодобовий догляд для осіб з інтелектуальними порушеннями

Інноваційна соціальна послуга: тимчасовий цілодобовий догляд для осіб з інтелектуальними порушеннями.  Досвід розробки та впровадження БТ «Джерела».

На сучасному етапі розвитку та гуманізації суспільства виникає необхідність залучення всіх  його членів до активної участі у житті. Долучення нашої країни до світових тенденці, підписання та ратифікація конвенції ООН Про права  осіб з інвалідністю потребує від держави перегляду ставлення до людей з інвалідністю, реформування та розширення сфери соціального обслуговування. Такі запити, що виникають у суспільстві сприяютьрозробці та створенню інноваційних моделей надання допомоги особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, з метою розвязання їхніх життєвих проблем.

Проект Благодійного товариства допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень “Джерела” “Соціальні послуги-європейський вибір: тимчасовий цілодобовий догляд осіб з інтелектуальною недостатністю” став прикладом впровадження інноваційної соціальної послуги.

Контакти

  • 411-82-13
  •  0972260786
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<