bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Допомога постраждалим категоріям населення у Харкові

У Харкові міжнародні організації та небайдужі волонтери об’єднуються, щоб допомогти постраждалим категоріям населення.

Ваучерна програма в Харкові

Ваучерна програма  - це програма надання допомоги  у вигляді ваучерів на придбання товарів першої необхідності. Програма діє не на постійній основі, але варто слідкувати за новинами. Перевага надається родинам з дітьми та тим, хто нещодавно виїхав з ОРДЛО.

Контакти

Благодійний фонд   «Станція Харків»

 У пунктах допомоги   волонтери  станції Харків    надають ВПО  гуманітарну допомогу (продукти харчування, засоби гігієни). Також працює служба працевлаштування, юридична консультація, психологічна допомога.

Організація приймає від населення   на постійній основі продукти харчування, дитяче харчування, засоби гігієни та побутової хімії,  предмети побуту (постільну білизну, рушники, ковдри, матраци, посуд), дитячі принади (коляски, ванночки, кроватки, стільці для годування, манежи, іграшки, книжки), побутову техніку, сезонний дорослий та дитячий одяг та взуття.

Центр навчання «Станції Харків» регулярно проводить безкоштовні майстер-класи, тренінги та навчання.

Контакти

Центр юридичних послуг "Станція Харьков"

Якщо у Вас є родичі або знайомі на непідконтрольній території, які потребують будь-якої правової консультації (щодо перетину кордону, щодо житла на непідконтрольній території тощо), вони можуть на умовах анонімності звернутися по юридичну допомогу, заповнивши реєстраційну форму, або за телефонами юридичної служби "Станція Харків":

Контакти

  • 050 690 4516, 0 800 302 911
  •  Контакти :  «Станція «Харків»,  вул. Дмітрієвська, 25
  • +38 (066) 69-49-678;

БО “Благодійний фонд “Харків з тобою”

Фонд допомагає  нужденним верствам населення: підтримує  поранених та таких, що потребують медичної допомоги, демобілізованих військовослужбовців; надає психологічну та моральну підтримку військовослужбовцям та  мирним  мешканцям у  визвольних містах та в зоні проведення АТО через проведення концертів та надання гуманітарної допомоги.

Контакти

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.