bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Пункти юридичної допомоги для ВПО у Харкові
21.03.2017

Якщо ви покинули свої домівки внаслідок конфлікту на сході України та вирушили у нове життя на новому місці, ви не залишитеся один на один зі своїми проблемами. У Харкові діють громадські організації, благодійні фонди, представники міжнародних організацій та донорів, які надають ВПО безкоштовну юридичну допомогу.

Програма радників

Програма “Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства” (Програма радників) започаткована Міністерством соціальної політики України та здійснюється канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services завдяки фінансовій підтримці уряду Великої Британії.

Програма радників складається з мережі 30 спеціалістів, радників, які надають консультації на місцевому та національному рівнях задля вирішення проблемних питань переселенців.

Контакти:

Всеукраїнський благодійний фонд «Право на захист»

Діяльність «Право на захист» спрямована на захист біженців, що опинилися в Україні через несприятливі обставини. Крім того, «Право на захист» забезпечує захист і дотримання прав людини інших вразливих груп населення: вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.

Проектні групи фонду  працюють в Харкові, Сєвєродонецьку, Слов’янську, Маріуполі, Запоріжжі, та Києві; штаб квартира проекту знаходиться у Дніпропетровську.

Контакти:

  • Любов Бутенко (050 301 67 39).

Центр юридичних послуг «Станція Харків»

Якщо у Вас є родичі або знайомі на непідконтрольній території, які потребують будь-якої правової консультації (щодо перетину кордону, щодо житла на непідконтрольній території тощо), вони можуть на умовах анонімності звернутися по юридичну допомогу, заповнивши реєстраційну форму, або за телефонами юридичної служби "Станція Харків":

Контакти:

  • +38 (066) 69-49-678;
  • 050 690 4516, 0 800 302 911.

Благодійний фонд «Карітас» у м. Харків 

Благодійний фонд «Карітас» надає внутрішньо переміщеним особам якісної юридичної та адвокатської допомоги (зокрема з оформлення документів, консультування щодо всіх сфер діяльності) в м. Харків.

1. Надання юридичних консультацій, порад правового характеру в різних сферах права (цивільне право, сімейне право, трудове право, адміністративне право, кримінальне право, господарське право, податкове право, міжнародне законодавство з прав людини).

2. Складання документів юридичного характеру: підготовка процесуальних документів (позовних заяв, клопотань, заперечень, апеляційних / касаційних скарг тощо), підготовка інших правових документів (звернень, заяв, скарг, претензій, листів, запитів тощо).

Контакти: 

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.