bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На Донбасі громадські активісти та медіа вчились запобігати мові ворожнечі щодо ВПО та учасників АТО

14 та 18 березня у містах Краматорськ та Сєвєродонецьк відбулись навчальні семінари «Запобігання мові ворожнечі та реінтеграція ВПО і ветеранів АТО: роль медіа та блогерів».  Учасниками заходу стали місцеві громадські активісти, блогери та представники ЗМІ.

Під час семінарів учасники говорили про роль медіа в процесі адаптації ВПО та учасників АТО в нових громадах, форми дискримінації та законодавче регулювання цього питання в Україні. Учасники дізнались про світові приклади інформаційних кампаній спрямованих на інтеграцію вимушених переселенців та ветеранів війни.

В нашому проекті мова йде про діалог між громадянами. Ми хочемо налагодити мультивекторний діалог між представниками різних соціальних груп та міст Донбасу. Який допоможе успішно інтегрувати ВПО та ветеранів АТО в нові громади”, - відмітила Дар’я Левчук, голова правозахисного центру “Ліга жінок-виборців”.

Комунікаційна кампанія зі сприяння реінтеграції переміщених осіб і учасників АТО на Донбасі проводиться правозахисним центром “Ліга жінок-виборців”.

Слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах:

Фейсбук – www.facebook.com/lwv.ngo

Вконтакте - www.vk.com/luganskregion

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.