bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Полтаві відбулася Школа блогерів

На початку березня 25 учасників з Полтави та області взяли участь у навчанні в рамках Школи блогерів. Основною метою Школи є допомога учасникам опанувати або покращити навички блогерства у різних форматах – тексти, аудіо, відео, мультимедіа. Серед учасників переважно жінки, які мешкають у Полтаві та Полтавській області і є внутрішньо переміщеними особами.

Блоги змінили світ. Не лише світ Інтернету, а й весь глобальний світовий простір. Блоги перетворили мережу комунікації, обміну досвідом, думками та ідеями. Раніше свої думки та ідеї ми могли донести обмеженому колу людей: родичам, друзям, колегам. За допомогою блогу можна знайти однодумців, вибудувати платформу для розвитку своєї справи, досягти успіху і створити джерело доходу. Не так просто знайти свого читача, зацікавити, доступно викласти свої думки. Для цього потрібні вміння та знання. Блог - це універсальний інструмент, який допомагає розібратися в собі і навколишньому світі, повірити в свої сили, розвиватися і досягати своїх цілей.

Упродовж двох днів Школи учасниці знайомилися з видами блогів,   особливостями майданчиків для їх ведення, опановували технічні тонкощі процесу роботи на інтернет платформах.Також працювали над формуванням сторінки блогу, підбирали вдалі заголовки, вчилися основам медіаграмотності. Всі ці знання стануть у нагоді майбутнім блогеркам у роботі. Серед яскравих ідей авторських блогів такі: блог Простір Жінки, Український Акцент, Книжковий оглядач, Діти оk та інші.

Блогери – це лідери думок. Вони відображають настрої суспільства у своїх публікаціях висвітлюють болючі теми, що стимулюють обговорення серед користувачі мережі Інтернет. До початку літа учасниці проекту будуть  працювати над контентом своїх блогів та дизайном. Уже з березня відбуватимуться зустрічі блогерок у форматі Розмовних кафе, де можна буде у дружній атмосфері обговорити важливі суспільні проблеми» , - говорить керівник Центру освіти дорослих, голова Полтавської філії Суспільної Служби України Ганна Кіященко.

Школа блогера відбулася в рамках проекту «Програма захисту прав внутрішньо переміщених жінок «commUNITY» у Полтавській області. Мета проекту – підвищення професіоналізму лідерів жіночих організацій, особливо у сільській місцевості, у сферах онлайн правозахисту, а також – розвиток блогерства для запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів шляхом об’єднання лідерів у Дніпропетровській, Полтавській, Луганській і Донецькій областях в єдину блог-платформу. Проект виконує Полтавська філія Суспільної служби України у рамках Програми захисту прав внутрішньо переміщених переміщених жінок «commUNITY», що її реалізовує громадська організація «Фундація Прав Людини» , за підтримки Фонду Чорноморського співробітництва (Black Sea Trust for Regional Cooperation).

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.