bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадські активісти пропонують приєднатись до кампанії із захисту прав ВПО та ветеранів АТО
01.03.2017

ГО «Суспільна служба правової допомоги» запрошує громадських активістів, експертів та громадян долучитись до робочої групи, яка буде розробляти проект Програми соціальної адаптації та правового захисту ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю на Луганщині.

ГО “Суспільна служба правової допомоги” запрошує громадських активістів, експертів та громадян долучитись до робочої групи, яка буде розробляти проект Програми соціальної адаптації та правового захисту ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю в Луганській області.

Мета Програми – це захист прав ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю, реформування публічних просторів та впровадження універсального дизайну в Луганській області, який покращить доступ людей з обмеженими можливостям до вважливих публічних місць, як органи влади, лікарні, банки, тощо.

Робоча група буде працювати в режимі засідань два рази на місяць, щоб приєднатись до групи необхідно заповнити форму за посиланням – https://goo.gl/forms/m5wfNS6WqBu2TtGt2

До участі в групі запрошуються представники громадських організацій, які працюють в сфері захисту прав людей з інвалідністю, волонтери, юристи, які допомагають ВПО, активні громадяни та люди з обмеженими можливостями, які мають бажання долучитись до проекту.

Заходи проводяться в рамках проекту  «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що  адмініструється у регіоні Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» (Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи») за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.