bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбулась презентація проекту «Школа молодого лідера»
24.02.2017

Майже 90 студентів та молодих активістів прийняло участь в презентації проекту «Школа молодого лідера: вміння та навички будувати громадянське суспільство в реаліях малого міста».

Захід відбувся 15.02.2017 року в актовій залі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ, пл. Гоголя 1).
Презентація складась з декількох блоків. Під час основної частини доповідали представники робочої групи проекту Котеленець Катерина Михайлівна та Семенов Микола Анаталійович.

Катерина Михайлівна розповіла про те, що «Школа молодого лідера: вміння та навички будувати громадянське суспільство в реаліях малого міста» організовується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу та за сприянням ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», і проводитеме її Луганська обласна громадська організація «Громадська ініціатива Луганщини» та Ініціативна група «Громадська просвіта». Керівниця проекту описала мету школи, яка полягає у формуванні активної громадянської позиції для самореалізації в умовах змін серед молод м. Старобільська Луганської області та молоді з числа ВПО. Надала інформацію про цільову групу, якою є молодь (віком від 18 до 35 років включно), що має активну громадянську позицію та здатність застосувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності та бажання ініціювати зміни у своїй громаді.
Особливу цікавість учстників викликав зміст школи, яка скдається з декількох модулей, а саме:

1. «Громадянське суспільство як показник розвинутої демократії»;
2. «Я – лідер: питання чи твердження?»;
3. «Навички толерантного спілкування в умовах проживання в прифронтовій зоні»;
4. «Роль та актуальність проектного менеджменту в розвитку малого міста».
В ході навчання учасникам Школи буде запропановано розробити власні проекти щодо реалізації громадських ініціатив в своєму місті. Переможці конкурсу проектів зможуть завітати до провідних громадськіх організації у м. Києві.
В ході спілкування керивниця проекту зауважила, що учасники школи дізнаються про демократичне суспільство (за прикладами провідних країн світу), про нові реформи української держави (з наголосом на позитивні наслідки цих реформ), про роль суспільства у демократичних змінах (формування громадського суспільства, знайомство з провідними ГО регіону та їх діяльністю); про нові методики формування лідерських якостей в епоху змін (за програмою Британської ради); про навички толерантного спілкування з елементами дипломатії; про прийоми уникнення конфлікту та його подолання в малому місті; про основні принципи проектного менеджменту та презентації свого проекту; про роботу та досвід провідних організацій громадського сектору, депутатського корпусу, уряду та Верховної Ради України тощо.

Як стати учасником Школи? Дуже просто! Необхідно заповнити аплікаційну форму до участі у «Школі молодого лідера: вміння та навички будувати громадянське суспільство в реаліях малого міста». Тому організатори закликали усіх присутніх бути лідерами та взяти участь у відборі і запросили усіх, хто бажає пройти за посиланням https://docs.google.com/…/1CoL3W-qWoKsqXjpyuqxLDDt6Pl9…/edit або розпізнати за допомогою смартфонів (наприклад через додаток Viber) QR-код

Завершелась презентація траиційним для молоді індивідуальним і груповим селфі.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.