bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інформація щодо рішення грантового комітету конкурсу міні-грантів проекту «TEAM»
19.01.2017

Національна Асамблея людей з інвалідністю України оголосила  результати Конкурсу міні-грантів в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» .

Протягом кварталу Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжила Конкурс міні-грантів в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» що реалізується в Україні UCPWheelsforHumanity (США)  спільно з Українською асоціацією фізичних терапевтів.

Конкурс направлений на підтримку зайнятості та працевлаштування, розширення економічних можливостей осіб з інвалідністю, зокрема  внутрішньо переміщених осіб,  які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та членів їх сімей  як на відкритому ринку праці так і шляхом відкриття власного бізнесу.

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

За період з 1 жовтня по 30 грудня 2016 року на розгляд Грантового комітету конкурсу надійшло 79 заявок на надання міні-гранту, в т.ч. з пріоритетних областей реалізації  проекту:  Донецької  – 24, Дніпропетровської – 5, Київ та Київської область – 9, Харківської – 10, Вінницької  – 6; Львівської –13, з інших областей України – 12.

Серед бізнес-ідей, які подані на розгляд, запропоновано: фотопослуги; WEB-дизайн; пошиття та ремонт одягу, відкриття міні-ательє; виробництво в’язаного одягу; ремонт взуття; надання перукарських послуг та послуг манікюру, педикюру;ремонт та діагностика комп’ютерної та побутової техніки; вирощування тварин; консалтингові, ріелтерські та освітні послуги;послуги харчування, виготовлення кондитерських виробів тощо.

Критеріями відбору Грантовим Комітетом заявок на отримання міні-грантів були: коректність заповнення проектної заявки; відповідність проекту основній меті проекту; актуальність проекту; пріоритетність цільової групи; міра очікуваного покращення якості життя цільової групи; ефективне використання фінансових коштів: чіткість бюджету, цільове використання засобів, реалістичність і обґрунтованість витрат,  наявність власного внеску заявника.

Грантовий комітет звертає увагу учасників, що частина поданих на розгляд заявок мала неповне та неякісне заповнення форми, відсутність належного обґрунтування потреби для чого потрібно це обладнання, не обраховані фінансові плани, не визначено місце реалізації бізнес-ідеї, не визначено вартість обладнання або взагалі передбачалося придбати виключно витратні  матеріали.

Грантовий комітет відмічає активну участь у конкурсі міні-грантів учасників тренінгів з соціального підприємництва по відкриттю власної справи, які проводились НАІУ в рамках реалізації проекту.

16 січня 2017 року Грантовий комітет конкурсу, розглянувши 79 поданих заявок прийняв рішення про часткову підтримку 24 проектних заявок (список додається) на загальну суму близько  560000 грн.Серед переможців 12 жінок, 11 чоловіків, у т.ч. 18 осіб з інвалідністю та 5 матерів, що мають статус ВПО та виховують дітей з інвалідністю. Підтримано проект соціального підприємства з м. Краматорська для створення робочого місця для внутрішньо переміщеної особи з інвалідністю.

Серед підтриманих заявок 8 мають за мету створення та підтримку «сімейного бізнесу».

Відповідно до положення про конкурс міні-грантів рішення Грантового комітету з проекту є остаточним і не може бути переглянутим. Його підстави не розголошуються.

До уваги переможців! З переможцями конкурсу, буде підписаний відповідний  договір, зокрема договір позички (терміном до 6 місяців) з переходом права власності в майбутньому. На момент підписання договору позички переможці конкурсу в обов’язковому порядку повинні мати зареєстрований ФОП. В іншому випадку договір про надання міні-гранту  Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України підписано не буде. Переможці повинні будуть надати всю фінансову звітність по завершенню реалізації проекту згідно договору.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України висловлює подяку всім учасникам конкурсу міні-грантів,який проходив в рамках проекту «TEAM».

Найближчим часом представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України зв’яжуться з переможцями Конкурсу у телефонному режимі для обговорення організаційних питань.

Контакти

  • Національна Асамблея людей з інвалідністю України
  • http://naiu.org.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.