bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як подати сигнал SOS, якщо опинились в складній ситуації під час хуртовини і наслідків

Обов’язково ознайомитись всім на випадок, якщо Ви чи Ваші знайомі зіштовхнетеся  з ризиком для здоров’я чи життя під час хуртовини і наслідків. Як можна допомогти особисто, також для організацій, місцевих штабів та ДСНС щодо нових можливостей з координації та взаємодії з громадянами. 
 
1) Як подати сигнал SOS: http://bit.ly/2i5i20H
 
2) Як я можу допомогти: http://bit.ly/2jqNHPu
 
3) Інформування та цифрова взаємодія з громадянами для організацій, місцевих штабів та ДСНС: http://bit.ly/2i5cLX0
 
4) Поширення інформації в соціальних мережах стосовно конкретного об’єкту (групи об’єктів) на мапі за допомоги унікального url для viewport: http://bit.ly/2i6n1mR
 
5) Три методи пошуку закликів по допомогу (маячків СОС) на мапі: http://bit.ly/2jlnaix
 
P. S. Від розробників: Gurtom.mobi ще прототип, вибачаємося за можливі незручності, але погодні умови вимагають користуватись ним прямо зараз. Якщо маєте компетенцію та бажання прискорити доопрацювання інтерфейсу, відкритий код тут https://github.com/potravniy/Beacon, наш фахівець з фронтенду для комунікації - https://www.facebook.com/vjacheslav.potravnyi 
СТО проекту https://www.facebook.com/andrii.pertsiukh 
CEO https://www.facebook.com/vadimgeo 
 
Gurtom.mobi - це некомерційна платформа ІТ-волонтерів, тому будемо раді долученню небайдужих на користь громадян та громадянського суспільства. Gurtom.mobi не обмежується сервісом SOS, має низку корисних ІТ-інструментів для різноманітних завдань та ситуаций, детальніше - згодом. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.