bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Києві відкрито Центр професійного розвитку для ВПО та ветеранів АТО
25.11.2016

У жовтні 2016 року у Києві відкрито Центр професійного розвитку, де внутрішньо переміщені особи із зони АТО; люди з інвалідністю; вразливі члени єврейської громади; ветерани АТО можуть отримати допомогу у перекваліфікації та працевлаштуванні.

Для цього ми розробили спеціальні програми та зібрали команду, яка складається з кваліфікованих рекрутерів, коучів, психологів, професійних кар’єрних консультантів.

Якщо Ви хочете знайти новий шлях до самореалізації, стати конкурентоспроможними на ринку праці, отримати нові знання та освоїти нову професію, якщо вам потрібна допомога чи консультація, ми запрошуємо Вас взяти участь у цьому проекті!

Що потрібно зробити, щоб отримати допомогу у перекваліфікації чи працевлаштуванні:

  • Потрібно подзвонити на номер (066) 500-10-22 та записатися на зустріч з консультантами. Центр працює з понеділка по пятницю з 10.00 до 18.00. Обов’язковою умовою для участі в заходах Центру є Ваша МОТИВАЦІЯ І БАЖАННЯ. Окрім того, необхідною умовою є  

можливість відвідувати очні тренінги та, за потреби, курси перекваліфікації у м. Києві.

Що ми пропонуємо:

  • Індивідуальну співбесіду з кар’єрним консультантом. 
  • Проходження ґрунтовного тренінгу «Ласкаво просимо на роботу!», де буде надано комплексну інформацію про процес успішного пошуку роботи, починаючи від визначення своїх сильних сторін, підготовки якісного резюме, техніки самопрезентації, визначення конкретних сфер і складання детального плану пошуку роботи. 
  • Серію тематичних тренінгів та індивідуальних консультацій з коучами з метою розвитку саме тих якостей, яких не вистачає для успішного працевлаштування. 
  • Курси перекваліфікації за широким спектром спеціальностей для найбільш вмотивованих учасників. Визначення майбутньої сфери діяльності буде проходити при допомозі кар’єрного консультанта. 
  • Допомогу професійних рекрутерів у пошуку вакансій та працевлаштуванні.

Для людей з інвалідністю, які мають обмежену мобільність, будуть надані додаткові можливості з навчання. Зокрема, можна буде пройти модуль з лобіювання архітектурної безбар’єрності, де будуть розглядатися можливі механізми та засоби, що дозволять добитися встановлення пандусів у власному будинку, пониження тротуарів тощо. Окрім цього, буде організовано серію майстер-класів з пересування м. Києвом на інвалідному візку, а також з орієнтації на місцевості для учасників з вадами зору. Перед початком зайнять, кожен учасник з обмеженою мобільністю спільно з експертом розробить індивідуальний маршрут від власного дому до місця проведення навчання.

Про проект:

Проект «Центр професійного розвитку» (червень 2016 року - липень 2017 р.) має на меті підвищити рівень життя вразливих груп населення шляхом надання комплексної допомоги в перекваліфікації і працевлаштуванні. На сьогодні це: внутрішньо переміщені особи із зони АТО; люди з інвалідністю; вразливі члени єврейської громади; ветерани АТО. Всього в рамках проекту планується надати послуги для не менше, ніж 300 учасників.

Проект є частиною чотирирічної міжнародної програми Британської благодійної організації «Всесвітня Єврейська Допомога» (WJR) і Американського єврейського розподільчого комітету «Джойнт», метою якої є підтримка у працевлаштуванні вразливих груп населення, перш за все - членів єврейської громади, - які не мають роботи і знаходяться в важкій життєвій ситуації. Проект розпочав свою роботу в Запоріжжі та Кривому Розі, а пізніше розширив свою географію, охопивши Харків і Львів.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • Центр професійного розвитку для ВПО та ветеранів АТО
  • (066) 500-10-22

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.