У Полтаві формується команда тренерів з громадянської компетенції

24-26 червня 2016 р. в рамках проекту «Громадянська освіта для самоорганізації та стійкого розвитку місцевих спільнот Полтавської області» пройшов перший етап тренінгу «Тренер з громадянської компетенції. Методика навчання дорослих».

Нині надзвичайно важливою є участь кожного громадянина у творенні своєї держави. Адже тільки спільними зусиллями ми в змозі зробити життя як сучасних, так і майбутніх поколінь кращим. 

Тож 24-26 червня близ Полтави відбувся перший етап тренінгу «Тренер з громадянської компетенції. Методика навчання дорослих». 

До участі долучилися керівники громадських організацій, політтехнологи, театральні діячі, держслужбовці, психологи, студенти. Різні за віком, статусом та професією люди три дні поспіль працювали в одній команді. 

Керівник Полтавської філії Суспільної служби України Ганна Кіященко знайомила присутніх з особливостями навчання дорослих, методологією проведення тренінгів. Запрошений з Сум тренер, експерт з лобізму Віктор Бобиренко розповідав про шляхи реалізації власних проектів в умовах системи прийняття владою рішень в Україні, пояснював, як розуміти і ефективно впливати на державний бюджет, навчав користуватися інструментами комунікації, лобізму. Активний громадський діяч, депутат Сумської міської ради Chepik Volodymyr демонстрував, як кожен з нас може вільно отримати необхідну інформацію про діяльність держструктур з Інтернет-ресурсів. Лекційні курси доповнювалися складанням чек-листів, дебатами, дискусіями, груповою роботою. 

Йти проти системи важко, але з гарячим серцем і надійною підтримкою однодумців успіх неминучий. На цю тему оповідали гості тренінгу: історик, блогер Ігор Гавриленко та його дружина, суддя Октябрського районного суду м. Полтави Лариса Гольник, а також одна із засновників Народного Руху на Полтавщині Зоя Коваленко.
Невдовзі стартує наступний етап тренінгу, на якому учасники матимуть змогу закріпити здобуті знання та розвинути навички тренерства.

Проект “Громадянська освіта для самоорганізації та стійкого розвитку місцевих спільнот Полтавської області” виконує Полтавська філія Суспільної служби України (https://www.facebook.com/ssupoltava/) за підтримки Представництва німецької неурядової організації “Німецьке об’єднання народних університетів”DVV International in Ukraine (http://bit.ly/29sq0j7).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.