bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як протистояти «мові ворожнечі» і інформаційній війні: пам’ятка
29.03.2016

Для журналістів та громадських активістів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей підготовлена спеціальна пам’ятка з практичними рекомендаціями (http://bit.ly/1oj5juf), як протистояти «мові ворожнечі» і інформаційній війні. Видання є як в друкованому, так і в електронній варіанті.

Часто в журналістських матеріалах, інформації блогерів та громадських активістів зустрічається використання «мови ворожнечі». В інформаційному просторі все активніше з’являються, трансформуються і поширюються неправдиві «фейкові» повідомлення. Такі фактори в значній мірі як посилюють існуючі конфлікти або протиріччя, так і створюють нові.

Це видання адресоване журналістам всіх видів ЗМІ, блогерам та громадським активістам Півдня України і дає базові практичні рекомендації, як протистояти «мові ворожнечі» і інформаційній війні в Україні.

Пам’ятка містить кілька розділів: “Мова ворожнечі” і ЗМІ; Практична медіаграмотність в умовах інформаційної війни; Інструменти пошуку і перевірки інформації. Як розпізнати “фейк”; корисні контакти і інтернет-ресурси.

Видання цієї пам’ятки стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великобританії в Україні в рамках проекту «Зниження громадянського конфлікту і боротьба проти інформаційної війни під час місцевих виборів на Півдні України», який реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України».
 

Контакти

Коментарі

Наталя Орлова   3160 днів тому   #  

Вітаю! Пам'ятка хороша, собі закачала, студентам-журналістам передам, але чому рос.мовою? (Наталя, Херсон)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.