bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Полтаві інваліди з порушенням слуху зможуть безперешкодно отримати безкоштовного адвоката
25.02.2016

24 лютого 2016 року директор Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Ігор Рибас домовився про співпрацю з Головою Полтавської обласної організації українського товариства глухих Леонідом Усенком.

Членами Полтавської обласної організації УТОГ є особи, які мають вади слуху (інваліди по слуху, пенсіонери з вадами слуху та інші). Приблизна кількість таких осіб складає 600 осіб по Полтавській області, тому дуже важливо не допустити порушення їх прав та законних інтересів.

В ході зустрічі Ігор Рибас розповів Леоніду Усенку про систему безоплатної вторинної правової допомоги, про послуги, які надає Перший полтавський МЦ з надання БВПД, а також зазначив, що більшість членів Полтавської обласної організації УТОГ, які є інвалідами по слуху, мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

В ході зустрічі сторони обговорили спільні кроки співпраці в напрямку недопущення порушень прав малозахищених верств населення, домовились про спільне проведення заходів та роботу постійно діючого консультаційного пункту на базі організації.

Найближчий спільний захід – 03 березня 2016 року  в приміщенні Полтавської обласної організації українського товариства глухих (м. Полтава, вул. Рози Люксембург, 34) буде проведено семінар для осіб з вадами слуху.

Контакти

  • Перший місцевий центр з надання БВПД (Полтава)
  • [email protected]
  • (0532) 56-26-66

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.