bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

24 вправи для захисту від мови ненависті

Побачив світ український варіант посібника Ради Європи з протидії мові ненависті через освіту з прав людини «Закладинки» (англ. – Bookmarks). Переклад був ініційований та здійснений молодими активістами Кампанії з протидії мові ненависті  в Україні.

Посібник є джерелом інформації про засади Загальноєвропейської  Кампанії з протидії мові ненависті та збіркою освітніх вправ. Права людини, свобода вираження поглядів, протидія расизму й дискримінації, кіберзалякування, приватність і безпека, Інтернет-грамотність, участь і демократія – це тематики, які висвітлені в книзі.

Посібник буде корисним для освітян, які працюють як у формальній,так і в неформальній сфері і хочуть розкривати поняття мови ненависті онлайн через призму прав людини. Посібник розрахований на роботу з молоддю від 13 до 18 років, але може бути адаптований і для інших вікових груп.

Це видання надруковано за підтримки Спільної програми Європейського союзу та Ради Європи “Зміцнення інформаційного суспільства в Україні”.

Посібник можна переглянути онлайн https://goo.gl/La0mDw та замовити паперову версію, надіславши запит https://goo.gl/R5kgfP

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.