bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Черкасах презентували унікальні соціальні ініціативи
27.11.2015

В Черкасах громадські  активісти представили цікаві та корисні соціальні проекти для своїх громад. Благодійна акція «З Новим роком, солдате», унікальний «Маршрут здоров’я», проект «100 уроків англійської мови», мотиваційні зустрічі з молоддю. Всі ці ідеї черкащани планують реалізувати в рамках проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади Центральної України».

25 листопада в Черкасах відбулася презентація цікавих соціальних ініціатив. Громадські активісти, учасники проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади Центральної України», разом з експертами обговорювали та аналізувати міні-проекти, які незабаром втілюватимуть у своїх громадах. Проект реалізовує ГО «Центр Громадянських Ініціатив».

Нагадаємо, що попередньо активісти взяли участь у дводенному навчальному семінарі і дізналися про реалізацію проектів, пошук коштів та співпрацю з медіа. Прослухавши тренінги, учасники отримали домашнє завдання: описати та покроково спланувати свій проект. Таким чином, активісти почали перетворювати свої ідеї та задуми у реальні проекти.

Ідеї дуже цікаві та різноманітні. Коваленко Аліна з м.Умань ініціювала благодійну акцію «З Новим роком, солдате!». В рамках акції для бійців в зоні АТО готують смачні і корисні подарунки, оформлюють їх в новорічному стилі і вкладають листівки чи малюнки з побажаннями. Також учасниця готує проект  «100 уроків англійської мови - 100 кроків go Global», який передбачає проведення 100 занять практичної розмовної англійської мови для учасників АТО та членів їх родин.

Сліпенюк Василь з Черкас прагне максимально залучити молодь до суспільних процесів, що відбуваються в країні. Для цього активіст планує організувати просвітницькі заходи у вищих навчальних закладах з залученням авторитетних людей. Учасник проекту переконаний, що дуже важливо зацікавити молодь, і пояснити їм, що саме від них залежить те, в якій країні ми будемо жити.

Цікавий проект представив Путря Юрій з м.Корсунь-Шевченківський. Активіст планує створити  унікальний «Маршрут здоров’я» у парку Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника. «Маршрутом здоров’я» можна ходити пішки або бігати, а також виконувати додаткові фізичні вправи на спеціальних майданчиках. Там будуть розміщені незвичні «тренажери»: дерев’яні пеньки, колоди, стовпці тощо. Біля кожного майданчика встановлять інформаційну таблицю з візуальним роз’ясненням виконання вправи та подальшим маршрутом по стежині. Такий маршрут зможуть використовувати люди будь-якого віку.

 Ушкова Марія презентувала проект навчальної та соціальної дітям, які знаходяться в конфліктних відношеннях з близьким оточенням.

Експерти проекту Віталій Загайний та Сашко Кульчицький детально опрацювали усі представлені ініціативи. Разом з активістами було проаналізовано вже зроблені кроки та сплановано подальшу стратегію. Експерти давали свої зауваження та поради,  щоб кожен з проектів був максимально успішним.

«Більшість учасників вже почали щось робити для втілення своїх ідей. Про результати, звісно ж, можна буде говорити хіба за рік, але кожен такий проект, цеглинка за цеглинкою, будує фундамент для того, щоб за кількадесят років наша країна стала принципово новою і якісно кращою. Заради того і працюємо», – розповів експерт проекту Олександр Кульчицький.

Наступного разу учасники зустрінуться на фінальній конференції проекту, де будуть представлені ініціативи активістів з Кіровоградської,  Черкаської, Вінницької та Полтавської областей.

Довідка

Мета проекту «Енергія Євромайдану в малі громади. Центр», що здійснюється ГО «ЦеГрІн» – передати професійні знання та навики для втілення змін у громадах активістам із населених пунктів Центральної України та з допомогою експертів підготувати мікро-проекти для реалізації у цих місцевостях.

Контакти

  • ГО «Центр Громадянських Ініціатив»
  • Оксана Вихівська - комунікаційний менеджер, +380988421479
  • [email protected]
  • Богдан Коваль - асистент керівника проекту
  • +380674548188 +380990042635
  • [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.