bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На Донеччині ВПО зможуть отримати безоплатну психологічну допомогу
28.10.2015

В рамках якого ВПО зможуть отримати кваліфіковану допомогу та консультації психологів, прийняти участь в роботі психотерапевтичних груп та отримати корисні інформаційні матеріали з метою скорішої адаптації в нових громадах. 

В листопаді активісти організації разом з кваліфікованими психологами запустять роботу  психотерапевтичних груп для ВПО в 6 містах Донбасу - Слов’янську, Артемівську, Краматорську, Красному лимані, Костянтинівці та Дружківці. Завдяки яким дорослі та діти - внутрішньо переміщені особи зможуть пройти курс арт-терапії, тренінги з розвитку копінг-стратегій та подолання стресу.

Отримати психологічні консультації можна звернувшись до ЦПІК організації за адресом:

м. Слов’янськ, пл. Октябрської революції,2

Розклад роботи ЦПІК – понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

Телефони «гарячої» лінії

МТС – 066 711 26 13

LIFE – 063 516 53 61

«Ініціатива «Надання психологічної допомоги ВПО в Донецькій області» реалізується  ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу»  за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

Контакти

  • Агенція демократичного розвитку Донбасу
  • [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.