bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Чугуєві пройшов семінар із універсального дизайну та доступності

10 вересня 2015 року на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради спільно з представниками Бюро ВООЗ в Україні, Харківським національним медичним університетом та Чугуївською міською радою у рамках Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» відбувся семінар та на тему «Застосування стандартів доступності та універсального дизайну в Україні».

Навчальний захід пройшов у форматі лекцій та практичного заняття, а саме складався з лекції «Універсальний дизайн як запорука розвитку інклюзивного суспільства» асистента кафедри соціальної медицини, організації та економіки Харківського національного медичного університету Зінчука Андрія Миколайовича, лекції «Інвалідність в Україні та країнах Європейського регіону ВООЗ: стратегії та шляхи скорочення у світлі нової Європейської політики «Здоров’я – 2020» від професора й завідувача кафедри організації охорони здоров’я та соціальної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Грузєвої Тетяни Степанівни, лекції «Особливості використання інструменту ВООЗ PEN в процесі медичного обслуговування людей з інвалідністю» Король Наталії, керівника відділу неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні спільно з Грузєвою Т.С., а також з практичного заняття  «Етика спілкування з людьми, що мають інвалідність. Психоемоційні особливості надання медичних послуг пацієнтам з інвалідністю», яке провела викладач кафедри української мови, основ психології та педагогіки Харківського національного медичного університету Самолисова Оксана.

Також під час заходу Король Наталія представила результати реалізації в Харківській області заходів Спільної Програми ПРООН, ЮНІСЕФ, ВООЗ, МОП, НАІУ та МСП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.