bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Власна справа - крок до незалежності!

29 вересня 2015 року ВОПО «Джерело надії» провела Круглий стіл з питань інтеграції та працевлаштування внутрішньо переміщених жінок на Вінниччині в рамках проекту «Пілотна ініціатива сприяння зайнятості внутрішньо переміщених жінок», який був реалізований   у партнерстві з ГО «Фундація прав людини» та за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

У роботі Круглого столу приймали участь: Радниця Посольства республіки Польща, Радник Міністра соціальної політики у Вінницькій області, представники Департаменту соціальної політики Вінницької ОДА, представники Вінницького обласного центру зайнятості, представники громадських організацій Вінниччини, вимушені переселенці.

В рамках даного проекту у місті Вінниця створено Бізнес-інкубатор для безробітних жінок. «Переселенці, котрі приїхали у наше місто, це неймовірний ресурс професіоналів, успішних, талановитих людей, які ще далеко не всі працевлаштовані та інтегровані. Отже: залучити їх до життя громади – одне із актуальних завдань нашої організації, - говорить керівник ВОПО “Джерело надії” Алла Студілко.

Понад 60 жінок-переселенок прийняли участь у  проекті, підвищили свою конкурентно здатність на ринку праці. Це відбувалось через тренінги, де учасниці мали змогу краще зрозуміти свої потреби у працевлаштуванні чи започаткуванні власної справи, встановити нові пріоритети у житті та дізнались більше про практики особистісного розвитку, пройшли курс арт-терапії та навчились новим технікам ручної роботи.

«Першою сходинкою у будь-якій справі має бути світла голова та ясний розум, а це - спокій і впевненість в собі. Фарба, пензлик і вода змили усю тривогу та втому, понесли у внутрішній світ та вигнали геть усі думки. Але не на довго. Кольоротерапія була відпочинком перед стартом. Далі — власна справа - відгук однієї із учасниць проекту.

Під час святкування Дня міста була проведена вулична акція “Власна справа - крок до незалежності!”, де вінниччани та гості міста мали змогу завітати на виставку- продаж хенд мейду, виготовленого учасницями цієї програми. Байдужих не було!

Одним із програмних заходів проекту була ярмарка вакансій, що проходила в Ленінському районному центрі зайнятості м. Вінниця для безробітних жінок із числа ВПО.

«Ми прискіпливо відбирали учасниць тренінгів, адже ресурсів завжди небагато, і хотілось витратити сили, енергію, час і кошти на те, щоб допомогти саме  тим людям, які внаслідок складної ситуації в країні та війни втратили у житті орієнтири, і вирішили почати все заново, відчуваючи підтримку і розуміння таких же жінок, як і вони самі»- зазначає керівник ВОПО “Джерело надії” Алла Студілко.

Контакти

  • ВОПО “Джерело надії”
  • 097 152 46 56
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.