bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Допомога у межах проекту «Врятуймо добру людину!»

У п’ятницю, 11 вересня ВОГО «Фундація розвитку громад» передала чергову партію допомоги в рамках проекту «Врятуймо добру людину!». Цього разу було закуплено ліки «Урсофальк» для Бондарука Назарія.

Хлопчику лише 16 років і практично усе життя він бореться зі страшним діагнозом – муковісцидоз. Це тяжке вроджене захворювання, що виявляється ураженням тканин і порушенням секреторної діяльності екзокринних залоз, а також функціональними розладами, перш за все, з боку дихальної та травної систем. Зміни при хворобі зачіпають підшлункову залозу, печінку, слинні залози, кишечник, бронхи та легені.

Щороку Назарій повинен проходити дорогі курси лікування й приймати чимало ліків. Це, в свою чергу, негативно впливає на роботу печінки. Ситуація доволі складна. Однак юнак не втрачає надії й вірить, що житиме щасливо.

«Ми впевнені, що зможемо допомогти хлопчику придбати необхідні ліки й підтримати морально. Головне, аби він не падав духом й бачив, що люди можуть творити добро! Закликаємо усіх долучитися до нашої ініціативи й допомогти тим, хто цього потребує. Таких людей чимало, однак спільними зусиллями ми зможемо допомогти їм повірити вдиво», – впевнена керівник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Оксана Кривко.

Зауважимо, що допомогти кожен небайдужий може безпосередньо у офісі ВОГО «Фундація розвитку громад» (м. Луцьк, вул. Стрілецька, 43), перерахувавши пожертву на розрахунковий рахунок: № 26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135 з приміткою «пожертва на лікування дітей», або ж зробивши замовлення у «Благодійному магазині».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.