Вийшла веб-версія додатку Civil Society app (Громадянське Суспільство). Приєднуйтесь до тестування!

Днями було презентовано веб-версію додатку Civil Society app (Громадянське Суспільство) та відкрито публічний доступ до тестової версії для всіх бажаючих.

Для перегляду приєднуйтесь до заходу за посиланням: https://www.facebook.com/events/112942562388143/

Civil Society app 1.0. (Громадянське суспільство) – це потужний інструмент для прийняття та реалізації рішень громадянським суспільством. З його допомогою можна кооперуватися з іншими людьми і вирішувати різні проблеми, покращувати свій життєвий простір, впроваджувати найбільш актуальні, прогресивні і затребувані в співтоваристві ідеї, а також глобальні ініціативи.

Civil Society app охоплює ключові функції: надходження, накопичення та управління ресурсами, прийняття колективних рішень за різними алгоритмами, трансформація ресурсів у кінцеві продукти і соціальний вплив, підтримка інформаційного середовища.

Передбачено 4 модулі: прийняття рішень, соціальне інвестування, соціальне підприємництво та інформаційне середовище.

Механізми прийняття рішень можуть використовуватися членами різних об’єднань (ОСББ, ОСН, громадські організації, партії, співінвестори, територіальні співтовариства), органами місцевого самоврядування, а також для проведення територіальних праймеріз, виборів і екзит полів. Оскільки людина не може бути компетентною у всіх сферах, більшість інструментів Civil Society app дозволяють користувачеві діяти безпосередньо або опосередковано за власним розсудом. Наприклад, користувач може голосувати при прийнятті рішень безпосередньо, або делегувати свій голос авторитетному для себе експерту, з можливістю відкликати свій голос в будь-який момент до прийняття рішення.

Долучайтесь!                                                                       

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.