У Дубно близько 350 жителів пройшли медичне обстеження безкоштовно

07 травня в Дубно завершилася акція «Медична клініка на колесах». В рамках американсько-українського благочинного проекту лікарі провели безкоштовне обстеження та консультування близько 350-ти мешканців Дубна.

«Благодійна акція була проведена в Дубно в рамках програми фонду «Любіть Україну» – «Здоров’я нації» й тривала десять днів: у квітні та після свят – у травні. Сьомого травня – останній день прийому пацієнтів у місті. Восьмого травня лікарі клініки працюватимуть вже в Острозі, – розповів голова правління благодійного фонду «Любіть Україну» Михайло Корилкевич. – За період проведення акції на прийом до лікарів потрапили близько 350-ти пацієнтів. Дуже вдячний лікарям, які професіонально провели кожен огляд. У середньому в день медики оглядали 30-35 пацієнтів. Завдяки цій акції вдалося з’ясувати, що в Дубно велика кількість жителів потребує безкоштовного медичного обстеження. Загалом, більше 1000 заявників виявили бажання потрапити на прийом. Всі вони є представниками саме тих верств населення, які потребують безкоштовного медогляду та стоматологічних послуг. Насамперед, це – діти. Власне, більшість оглянутих пацієнтів медичної клініки на колесах в Дубно була малеча. До речі, 21 квітня, під час засідання круглого столу, присвяченому старту акції в Дубно, було домовлено з керівниками медичних установ міста, що подібний безкоштовний огляд буде здійснено для дубенчан, які його потребують».

Керівник проектів благодійного фонду Оксана Ігнатюк, яка супроводжувала кожного пацієнта на огляд і, в тому числі, організовувала дозвілля для малечі в черзі на медогляд, розповіла:

«Саме завдяки проведеній роботі благодійного фонду, волонтери якого інформували населення, роздавали й збирали анкети, а потім ці анкети було опрацьовано й складено індивідуальні графіки прийому, нам вдалося досягти ефективної роботи клініки, якісно проведених обстежень і консультацій. Всі пацієнти були задоволені роботою лікарів і висловлювали щиру подяку організаторам акції».

Організатори акції в Дубно – благодійний фонд «Любіть Україну» та Державний історико-культурний заповідник м. Дубно. Медичне устаткування забезпечив Міжнародний благодійний фонд «Дар життя» (Тернопіль). Прийом пацієнтів тривав на території Дубенського замку. В акції взяли участь представники багатодітних і малозабезпечених сімей, родин учасників АТО. Пацієнти пройшли загальний медичний огляд та отримали професійну стоматологічну допомогу.

Довідка

Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» розпочав свою діяльність у 2011 році. Голова правління благодійного фонду – Михайло Корилкевич. Діяльність благодійного фонду «Любіть Україну» спрямована на соціально-економічний розвиток Рівненської області та підвищення добробуту її громадян. На даний час основним пріоритетом діяльності фонду є програма «Здоров’я нації», яка має на меті поширення принципів християнської моралі в усі сфери життя суспільства, пропаганду здорового способу життя, збереження та примноження культурних цінностей і вдосконалення системи медичного обслуговування у Рівненській області.

Прес-служба благодійного фонду «Любіть Україну»

Контакти

  • loveukrainefund@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.